image/svg+xml
image/svg+xml

Kariyer Danışmanlığı

Kariyer Danışmanlığı, bireylerin kendi kariyer gelişim süreçlerinde farkındalık kazanmalarını, karar vermelerini ve plan yapmalarını destekleyen, ilgi, yetenek ve değerlerine uygun yönlendirmelerle belirsizlik, değişim ve geçişlerle başa çıkmalarını sağlamayı amaçlayan bir danışma sürecidir.

Bu kapsamda, üniversitemiz Kariyer Planlama Uygulama ve Araştırma Merkezi öğrencilere gerekli uygulamalar ve görüşmeler sunmaktadır. Kariyer Danışmanlığı hizmeti almak için lütfen Yetenek Kapısı Online Platformu'na girerek Kariyer Danışmanlığı sekmesinden randevu talebinizi oluşturunuz.

Üniversitemiz Kariyer Planlama Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından öğrencilere sunulan dört yıllık kariyer planı ve özgeçmiş hazırlama teknikleri gibi bilgiler aşağıda yer almaktadır. Ayrıca, Kariyer Planlama Uygulama ve Araştırma Merkezi'nin faaliyetlerinden daha detaylı bilgi edinmek için web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Web sitesinde, ön yazı hazırlama teknikleri ve mülakatta başarı gibi konularda bilgilendirici içerikler bulunmaktadır. Kariyer Planlama Uygulama ve Araştırma Merkezi web sitesine gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.